Freelance Grafiker Pazarlamacı İş Ortağı Arıyor...

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafiker Pazarlamacı İş Ortağı Arıyor... ...

MedusaX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MedusaX

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 08-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik tasarım ve 3d katı modelleme konularında freelance çalışmalar yapmaktayım. Bu konuda proje bazlı veya sürekli çalışabileceğim, güvenilir, dürüst, ikna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün bay-bayan pazarlama konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum. Detaylar karşılıklı görüşmede belirlenecektir. İlgilenen arakadaşlar ********* adresinden mail yolu ile ulaşabilirler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 08-05-2010 #3
grafiker pazarlamacı ne demek anlayamadım tam
Aspel88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aspel88

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2010 #4
yardımcı olabilirim ********* a mail atarsanız iltişime geçebilriz yada msn e ekliyorum kabul edersiniz *********
SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 09-05-2010 #5
grafiker pazarlamacı ne demek anlayamadım tam
Arkadaş grafiker olduğunu ve grafik alanında yapabildiği işlerden bahsetmiş. Bu işler için dışarıdan iş getirebilecek iş arkadaşları (pazarlama) arıyor... Dostum.. Bende böyle bir şey yapmayı düşünüyorum.
MedusaX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MedusaX

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Grafik Tasarım Konusunda Pazarlamacı

Alt 09-05-2010 #6
Arkadaş grafiker olduğunu ve grafik alanında yapabildiği işlerden bahsetmiş. Bu işler için dışarıdan iş getirebilecek iş arkadaşları (pazarlama) arıyor... Dostum.. Bende böyle bir şey yapmayı düşünüyorum.
SNR35 konuyu çok güzel açıklamış teşekkürler...