Freelance Grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafiker ...

Freelance Grafiker
doyuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doyuk

Hiç Biri / İzmir

Freelance Grafiker

Alt 19-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Öncelikle bu konu için forumda doğru yerde olduğumdan emin değilim. Yanlış ise uyarmanızı ya da taşımanızı rica ederim.

İzmirde bir promosyon firması için serbest çalışan(freelance) bir grafiker arıyoruz. Zaman zaman müşterilerimizden gelen küçük çaplı grafik tasarım ihtayaçlarımız sebebi ile arayış içerisindeyiz.

Sezonda(Ekim-Şubat arası) haftada yaklaşık 6-8 diğer dönemde haftada 3-4 tasarım isteğimiz olacaktır. Her bir tasarım isteğimizin yarım saatten fazla zaman alabileceğini düşünmüyorum. Temel olarak isteğimiz hızlı şekilde geri dönüştür. Yaklaşık 2-3 saat içinde tasarımın elimizde olmasını rica ediyoruz. Zaman zaman resim formatı değişiklikleri vs.. tarzı isteklerimiz de oluyor.

Bu konuda çalışmak isteyen arkadaşlar benimle bağlantıya geçebilirse sevinirim.
Ürünlerimiz doyuk.com Promosyon Ürünleri dan incelenebilir.

İlgilenen arkadaşlar bana kısaca kendini tanıtan ve talep ettiği aylık ücreti belirten bir e-mail atabilir.

İyi çalışmalar
Engin Doyuk
0 232 422 60 52
engin @doyuk.com
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

roncholoccy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

roncholoccy

Hiç Biri / Kütahya

Alt 21-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aradığınızı buldunuz mu bilmiyorum ben ilgileniyorum ama iletişim bilgilerinizi bulamadım :/

Tags
freelance grafiker, promosyon firması