Freelance Grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafiker Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar 8 yıllık matbaa ve ajans deneyimim var 21 yaşındayım 13 yaşından beridir bu işle uğraşmaktayım kullanabildiğim programlar adobe photoshop (ileri düzeyde) adebe illustrator (ileri düzeyde) macromedia frehand ...

Freelance Grafiker
MatRiX58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MatRiX58

Grafiker / Sivas

Freelance Grafiker

Alt 04-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar 8 yıllık matbaa ve ajans deneyimim var 21 yaşındayım 13 yaşından beridir bu işle uğraşmaktayım

kullanabildiğim programlar

adobe photoshop (ileri düzeyde)
adebe illustrator (ileri düzeyde)
macromedia frehand (ileri düzeyde)
corel draw (ileri düzeyde)
macromedia flash (orta düzeyde)
3d studio max (orta düzeyde)
cad - cam programları (ileri düzeyde)

İşim Dolayısı ile sık sık Sivas'a gelmekteyim ancak İstanbulda ikamet etmekteyim

Dergi, broşür, kurumsal kimlik, web sitesi, gazete, 3d modelleme ve yukarıda yazdığım programlarla yapılabilen bütün işleri çok rahat bir şekilde çıkarabiliyorum.

Referans kısmına gelince referanslarımı pm den ulaşıp isterseniz size gerekli referansları gönderirim.

2000 yılında hoby olarak başladığım işte 2008 yılında İngiltere/Londra ' da eğitimini tamamladım. Genelde çalıştığım şirketlerde yönetici grafiker olarak çalıştım ancak belli bir süre sonra herhangi bir yere bağlı kalmayıp freelance olarak çalışmaya karar verdim. Freelance olarak yaptıracağınız işler olursa pm yolu ile bana ulaşabilirsiniz. Herkese iyi forumlar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
freelance, grafiker