Freelance Grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafiker Sponsorlu Bağlantılar Adım Ertuğrul İstanbul'da yaşıyorum. İyi derecede Freehand, İllusrator, Quarkxpress ve Photoshop Kullanmaktayım. Evden yada herhangi bir ajansa bağlı olarak iş aramaktayım.. Örnek Tasarımları E-mail Yoluyla Atabilirim. E-mail Adresim: ...

Freelance Grafiker
maximus1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maximus1

Grafiker / İstanbul

Freelance Grafiker

Alt 21-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adım Ertuğrul
İstanbul'da yaşıyorum.
İyi derecede Freehand, İllusrator, Quarkxpress ve Photoshop Kullanmaktayım.
Evden yada herhangi bir ajansa bağlı olarak iş aramaktayım..

Örnek Tasarımları E-mail Yoluyla Atabilirim.
E-mail Adresim: ********* *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Freelance Grafiker veya Freelance Grafikersayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..