Freelance Grafiker- Tasarımcı - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Grafiker- Tasarımcı - Türkiye Geneli ...

serhatyildirim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhatyildirim(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafiker- Tasarımcı

Program/Seviye: Corel Draw / İyi
Photoshop / Orta

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İş deneyimi ve içeriği: Alsima Matbaacılık - Grafiker ;
Logo, Kartvizit, Broşür tasarımları

İstanbul'da yaşıyorum, Freelance olarak iş arıyorum.
Etkin bir şekilde Corel Draw kullanabiliyorum. Yoğunluk sebebiyle iş yetiştirmek isteyen firmalara, destek personeli arayan tasarımcılara, ajanslara uzaktan veya günlük destek verebilirim. Önceliğim kendimi bu alanda geliştirmektir, maddiyatı ikinci planda tutuyorum.
Boş vaktimin çok bol olduğu şu günlerde ilgilenen kişilerden haber bekliyorum.

E-posta:

Telefon: 0536 941 73 47
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance Grafiker- Tasarımcı - Türkiye GeneliFreelance Grafiker- Tasarımcı - Türkiye GeneliFreelance Grafiker- Tasarımcı - Türkiye GeneliFreelance Grafiker- Tasarımcı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap