Freelance Grafiker - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Grafiker - Türkiye Geneli ...

eyupmentes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eyupmentes

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafiker

Program/Seviye: İllustrator(Çok iyi) Photoshop(İyi) Corel(İyi) Freehand(Çok İyi)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Freelancer olarak grafik işi yapmaktayım aynı zamanda dijital baskı sektöründe çalışıyorum. taslama kapak,katalog,broşür,afiş,etiket,dergi vb.tasarımlar yapılır. aynı zamanda amerikan cilt, amerikan cilt iplik dikiş, tel dikiş, pilyaj(kırım) mat ve parlak selefon işleri yapılır. fiyat almak ve referansları görmek için mail atabilirsiniz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance Grafiker - Türkiye GeneliFreelance Grafiker - Türkiye GeneliFreelance Grafiker - Türkiye GeneliFreelance Grafiker - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap