FreeLance Grafikerler Aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - FreeLance Grafikerler Aranıyor - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar FreeLance Grafikerler Aranıyor Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Merhabalar internet sitemizin grafik tasarımlarını yapacak freelance çalışan grafikerler aranmaktadır. Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Önemli ...

lyonman624 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lyonman624

Webmaster / İstanbul

Alt 22-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

FreeLance Grafikerler Aranıyor

Program/Seviye: Merhabalar

internet sitemizin grafik tasarımlarını yapacak freelance çalışan grafikerler aranmaktadır.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İnternet sitemizde satışı yapılan ürünlerin, elektronik, hediyelik, çeyizlik, iç çamaşırı, cep telefonu, ev aletleri vs lerin kampanyalarını yapmak, sitede genel düzenlemer hakkında estetik tasarımlar yapmak.

E-posta:*********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

FreeLance Grafikerler Aranıyor - Türkiye GeneliFreeLance Grafikerler Aranıyor - Türkiye GeneliFreeLance Grafikerler Aranıyor - Türkiye GeneliFreeLance Grafikerler Aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

EbruEryener isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EbruEryener

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2012 #3
Merhaba bu konuda size yardımcı olabilirim.
grafikvincent isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikvincent

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2012 #4
LÜTFEN SİZLERİN İŞVERENLERE ULAŞMASI İÇİN VERİLEN MAİL veya TELEFONLAR İLE İRTİBAT KURUNUZ.

Merhabalar adım Hakan Özdemir İşinizle ilgileniyorum, web sitemden çalışmalarımı görebilirsiniz **** **grafikvincent***
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 24-12-2012 #5
bu iş için ayırdığınız bütçe nedir? Dijital pazarlama sektörü geniş bir sektör sadece marka billinirliğinimi amaçlamaktasınız yoksa gerçekten bu piyasa da önemli yerlere mi gelmek istiyor sunuz?
Kbr2709 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kbr2709

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2012 #6
ilanınızla ilgieniyorum *********