Freelance Grafikerler & Pazarlama Satış Danışmanları

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafikerler & Pazarlama Satış Danışmanları Sponsorlu Bağlantılar Başarılı Grafiker arkadaşlar arıyorum. Çok deneyimli iyi referanslara sahip arkadaşlar, freelance çalışacak;Coreldraw prg.kullanacak ,isteklerimizi kendi imkanları ile yapıp bize gönderecek. İşe göre (parça başı) fiyatlandırma yapılacak. Studyo ve ...

devcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

devcan

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 16-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Başarılı Grafiker arkadaşlar arıyorum. Çok deneyimli iyi referanslara sahip arkadaşlar, freelance çalışacak;Coreldraw prg.kullanacak ,isteklerimizi kendi imkanları ile yapıp bize gönderecek. İşe göre (parça başı) fiyatlandırma yapılacak.
Studyo ve ajans hizmetleri üreten Firmamızın 20 senelik geçmişi bulunmaktadır. yeniden yapılanma içersine girip ajans faaliyetlerine ağırlık verecektir. Pm atarsanız daha detaylı bilgi verilecektir....

Not:Ajans faaliyetleri alanı satışında tecrübeli, tercihen evli bay- bayan satış danışmanı aranmaktadır. İlgilenenler ************** başvuru yapabilirler....
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

NoBody isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NoBody(51)

Grafiker / Antalya

Freelance Grafiker...

Alt 19-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Freelance olarak çalışan oldukça tecrübeli grafikerlerden birisi olduğumu söyleyebilirim... Fakat Corel'den daha çok Freehand ve Phptpshop kullanmaktayım. Corel de kullanıyorum ama çok değil. Yine de çalışmak isterseniz (yerinizi de bilemiyorum ama) ben buralardayım. e-mail adresim *************
İyi Çalışmalar...
Sezaidi
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-12-2007 #3
Freelance olarak çalışan oldukça tecrübeli grafikerlerden birisi olduğumu söyleyebilirim... Fakat Corel'den daha çok Freehand ve Phptpshop kullanmaktayım. Corel de kullanıyorum ama çok değil. Yine de çalışmak isterseniz (yerinizi de bilemiyorum ama) ben buralardayım. e-mail adresim *************
İyi Çalışmalar...
Sezaidi
defalarca uyardık insanları kuralları okuyun diye
mail, msn, telefon yasak
devcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

devcan

Fotoğrafçı / Bursa

Corel kullanımı tercihimizdir...

Alt 19-12-2007 #4
Şirketimiz bünyesinde çalışmakta olan kadrolu 2 grafikerimiz mevcuttur,freelance ihitiyac sebebimiz onları birnevi ''art editörlük yapabilecek , deneyimleri ile hatalarını düzeltebeilecek'' yardımcı grafiker olarak kullanabilecek pozisyonda olmasıdır. Bunun için de freelance hizmet verecek kişinin şirketimizin kullandığı corel programında çalışması gerekmektedir.....

Konuyla ilgilenen pm ve mesaj atan tüm arkadaşlara teşekkürler... Mesajlarınızın hepsi kaydedilmektedir.Gereklilik halinde sizinle temasa geçilecektir.

Bazı arkadaşlar firmamızı merak ediyor ve soruyorlar, forumda adres vermek yasak olduğu için belirtemiyoruz.

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-12-2007 #5
googleda aratsınlar demek
oda güzel

adres yasak ama özel mesaj sistemi diye bir şey var
özelden verin adresinizi telefonunuzu karışanmı var
diagram isimli Üye şimdilik offline konumundadır

diagram

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-12-2007 #6
sadece merak etteğim sorucuyorum.

Bir forum sitesi ve forumlarda "iş veren ilanları" ve "iş arayan ilanları" diye bölümler var. Ama bu bölümlerde sadece kuru mesajlar var. Ben nereden bileceğim buraya mesaj atanların benim için uygun olduğunu veya yerlerin tekin olduğunu. İlla özel mesaj diyorsunuz ama bu son derece saçma.

Dünya üzerindeki forumların bu tür bölümlerine bir bakın. İlan bölümlerinde ulaşım bilgilerinin verilmemesi gibi saçma bir uygulama sanıyorum bir tek bu sitede var.

Şu yönden de düşünüyorum. Kişi veya kuruluşları koruma amaçlı olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ama bu kişi veya kuruluşlar eğer bir sakınca görselerdi sizce bilgilerini verirler miydi.

Bir de reklam konusu var tabii. Belki de onun için böyle bir uygulamaya gittiniz. Ama o zamanda bu iki bölümü kapatmanız gerekiyor çünkü amaçlarının dışına çıkıyor.

Belki bu söylediklerimi göz önünde bulundurup bazı düzenlemelere giderseniz.

İyi çalışmalar...
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 19-12-2007 #7
Bu gibi özel bilgilerini vermiş ve zarar görmüş firmalar tarafından şikayet ve istek üzerine yapılan hususlar bunlar !
Eğer güvenmek istiyorsanız özel mesaj ile de belirtip adreslerini ve iletişim için gerekli olan tüm bilgiyi alabilirsiniz.

Lütfen gereksiz yerlere gereksiz mesajlar atarak konuyu dağıtmayınız. Bir kural var ise uyulur. Uymak istemeyenler zaten foruma ilan bırakmak zorunda değiller !...
diagram isimli Üye şimdilik offline konumundadır

diagram

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-12-2007 #8
Tehditimi ederim geri çekilirim diyorsunuz yani Freelance Grafikerler & Pazarlama Satış Danışmanları güzel bir davranış gerçekten.

Horus nicki arkadaşın "defalarca uyardık insanları kuralları okuyun diye
mail, msn, telefon yasak" gibi sert yakışıksız uyarısından ötürü böyle bişey yazıldı.

Tavır olarak sergilenen olay yanlış ve açıklama istedim. Buna hakkım vardır sanırım bu sitenin bir üyesi olarak?..

Neyse cevabımı aldım ve sizler hakkında fikir sahibi oldum.

İyi akşamlar...

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-12-2007 #9
yaklaşık 19000 üye ve 50000 mesaj
bunlarla ilgilenip denetleyecek sadece 5-6 yönetici
e bu durumda bütün sorumluluğu sadece forum kurallarını okumak olan üyelerin bunu hiçe sayarak mesajlar yazmaları, bide üstüne yönetici çok sert ve yakışıksız diye yargılamaları komik değilmi
siz önce kurallara uysanız bu uyarıyı alırmıydınız bi düşünün
bu kadar insanın ortak paylaşımda bulunduğu bir platformda kuralları uygulatmak ve düzeni sağlamak görevimiz
üslubumu yargılamak yerine önce toplumun gereklerini uygulayın ve kurallara uyun
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-12-2007 #10
Tehditimi ederim geri çekilirim diyorsunuz yani Freelance Grafikerler & Pazarlama Satış Danışmanları güzel bir davranış gerçekten.

Horus nicki arkadaşın "defalarca uyardık insanları kuralları okuyun diye
mail, msn, telefon yasak" gibi sert yakışıksız uyarısından ötürü böyle bişey yazıldı.

Tavır olarak sergilenen olay yanlış ve açıklama istedim. Buna hakkım vardır sanırım bu sitenin bir üyesi olarak?..

Neyse cevabımı aldım ve sizler hakkında fikir sahibi oldum.

İyi akşamlar...
Sayın diagram; foruma girerken forum kurallarını okuduğunuza dair seçenek işaretlenerek girdiğinizi düşünüyorum. Aksi halde eğer okumadıysanız zaten o seçeneği tıklamadan önce okumanız gerekmektedir. Şimdi kuralları okuduğunuzu var sayarsak, yani kuralları kabul ettiğiniz anlamına geldiğine göre neyi anlayamadığınızı bende anlayamadım.

İnternet siteleri bir birinden bağımsız devletler gibidir. Her devletinde kendisine ait kuralları olduğunu bildiğimize göre, kabul etmiyorsanız üye olmamanız lazımdı. Eğer buraya üye olduysanız kurallara uymanız gerekmektedir. Her üyeye kuralları okuduğu halde tekrar tekrar aynı cevapları vermek ben dahil hiç bir yönetici arkadaşımızın zorunluluğu değildir. Horus' un size sergilemiş olduğu tavır sadece size değil sizin gibi aynı soruları kuralları okumadan tekrar tekrar soran tüm "üye" leredir.

Forum içerisinde tüm bölüm yada başlıklar da kişisel bilgileri vermek yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır.

Sanırım daha açık olamazdım.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
freelance coreldraw sat