freelance graphic design ve fotoğraf çekimi..

Sonuçlanan İlanlar - freelance graphic design ve fotoğraf çekimi.. ...

freelance graphic design ve fotoğraf çekimi..
uktem güney isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uktem güney

Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

freelance grafik ve profesyonel fotoğraf çekimleri yapmaktayım..katalog çekimleri ürün çekimleri kartvizit menü tasarımı afiş t-shirt tasarımı yapmaktayım..bilginize..

pruva istanbul grafik ajansında çalışıyordum ama şuan freelance çalışmaktayım..netron bilişim akademisinde graphic design eğitimi aldım çeşitli firlamala kartvizit tasatımı logo tasarımı yaptım ve yapmaktayım profesyonel fotoğraf makinası ve ekipmanlarımla çalışmaktayım..en son geçen hafta levis'in sponsorluğundaki 14th anatolia congress adlı bir kuruluşun istanbulu anlatan afişini ve t-shirt ünü tasarladım..ilgilenenlerin dikkatine..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 02-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İyi günler... elimde 1-2 logo taslağı var. bunlara çeki düzen verecek bir uzmana ihtiyacım var. Kurumsal kimlik ve web tasarım işlerine de ihtiyacım olabilir. Daha önceki çalışmalarınızdan örnekler yollarsanız sevinirim.

teşekkürler ve iyi çalışmalar.
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-11-2008 #3
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Tags
çekimi, design, fotograf, freelance, graphic, uktem gney, webgraphic