Freelance Graphic Design & Web Design - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Graphic Design & Web Design - Türkiye Geneli ...

sercansarigul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercansarigul(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Graphic Design & Web Design

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Şehir:
Türkiye Geneli

Program/Seviye:
Adobe Photoshop *****
Adobe Illustrator ****
Adobe InDesign ****
Macromedia FreeHand *****

İş deneyimi ve içeriği:
Daha önceki yerlerde Part-Time olarak çalıştım. Şuanda birden fazla reklam ajansına bağlı freelance olarak çalışıyorum.

Örnek çalışmalarınız/Referans görseller:
Sitenin kurallarına göre link veremiyoruz.İletişime geçicek arkadaşlara portfolyomun olduğu sitenin linkini vereceğim

Hakkımda:
21 yaşındayım.Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi Grafik öğrencisiyim.7 senedir Grafik tasarımla uğraşmaktayım.Birçok Reklam ajansızyla Freelance çalışmaktayım.

E-posta: ********* Msn: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Graphic Design & Web Design - Türkiye Geneli - Freelance Graphic Design & Web Design - Türkiye Geneli ya da Freelance Graphic Design & Web Design - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Graphic Design & Web Design - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance Graphic Design & Web Design - Türkiye Geneli | Freelance Graphic Design & Web Design - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..