FreeLance Html Tasarımlarınız Yapılır - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - FreeLance Html Tasarımlarınız Yapılır - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar FreeLance Html Tasarımlarınız Yapılır Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: Şuan Belirli Bir Referansım Yok.Ama İşimi En İyi Derecede Yapabileceğime İnanıyorum.Meslek Lisesi Veri Tabanı Prog ...

N3RO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N3RO

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 12-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

FreeLance Html Tasarımlarınız Yapılır

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Şuan Belirli Bir Referansım Yok.Ama İşimi En İyi Derecede Yapabileceğime İnanıyorum.Meslek Lisesi Veri Tabanı Prog Bitirdim.Şuan Üniversite 1.sınıf Pc Prog'ta Öğrenciyim.

İşle ilgili açıklama: İsteğiniz Doğrultusunda Tasarımlarınızı Yapıyorum;
Tasarımlarınız Hazır Olduktan Sonra E-mail Adresinize JPEG olarak Önizlemesini Gönderiyorum.Eğer Tasarımı Beğenirseniz.Belirttiğim Banka Hesab Numarama Ödemenizi Yaptıktan 5-10 Dakika Sonra Tasarımınız Rar Şeklinde Mail Adresinize Gönderilir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

FreeLance Html Tasarımlarınız Yapılır - Türkiye GeneliFreeLance Html Tasarımlarınız Yapılır - Türkiye GeneliFreeLance Html Tasarımlarınız Yapılır - Türkiye GeneliFreeLance Html Tasarımlarınız Yapılır - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

N3RO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N3RO

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 13-11-2013 #3
konuyu kapatabilirsiniz.Yazılım ve Tasarımı Bırakıyorum Artık Bezdim Çevremdeki Cahil ve Görgüsüz İnsanlardan.Mesleğimi Değiştirip Pazarcı Olmaya Karar Verdim FreeLance Html Tasarımlarınız Yapılır - Türkiye Geneli
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 13-11-2013 #4
konuyu kapatabilirsiniz.Yazılım ve Tasarımı Bırakıyorum Artık Bezdim Çevremdeki Cahil ve Görgüsüz İnsanlardan.Mesleğimi Değiştirip Pazarcı Olmaya Karar Verdim FreeLance Html Tasarımlarınız Yapılır - Türkiye Geneli
Hayırlısı olsun.