Freelance İllüstrasyon - Dünya Geneli

İş Arayan İlanları - Freelance İllüstrasyon - Dünya Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance İllüstrasyon Şehir: Dünya Geneli Program/Seviye: Photoshop Cs 5 ve Wacom tablet Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: Hikaye resimleme, konsept tasarım, arkaplan çizimi, storyboard ...

halilozarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilozarslan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance İllüstrasyon

Program/Seviye: Photoshop Cs 5 ve Wacom tablet

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Hikaye resimleme, konsept tasarım, arkaplan çizimi, storyboard ve kapak çizimi gibi konularda dijital çözüm arayanlar bana ulaşabilirler.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelance İllüstrasyon - Dünya GeneliFreelance İllüstrasyon - Dünya GeneliFreelance İllüstrasyon - Dünya GeneliFreelance İllüstrasyon - Dünya Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
halilozarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilozarslan

Hiç Biri / İstanbul

Tam zamanlı veya Freelance iş arıyorum - İstanbul

Alt 20-08-2013 #3
Tam zamanlı veya Freelance iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop- iyi derecede
Illustrator- iyi derecede
Freehand- iyi derecede
Corel Painter- iyi derecede
Indesign- orta derecede
Maya (modelling)- başlangıç seviyesi

İş deneyimi ve içeriği: İstanbul Aydın Üniversitesi gazetesinde çizerlik.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Digital painting üzerine birkaç çalışmam. (Linktekiler sadece çizimlerim eğer ilanım ile ilgileniyorsanız mail yolu ile Tasarım üzerine çalışmalarımı ulaştırabilirim.) halilozarslan.deviantart.com/gallery/

İşle ilgili açıklama: Yeni mezunum ve dereceyle okulumu bitirdim. Grafik tasarım konusunda deneyim kazanabileceğim bir yerde çalışmak istiyorum. Üç yıldır kendi çabalarıma digital painting üzerine çalışıyorum. Kendimle ilgili verebileceğim tek garanti çalışkanlığım.

E-posta:

Telefon: 0539 648 82 92
Bu mesajdan alıntı yap