Freelance - Indesign'da Kitap Dizgi İşi Verilecektir - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Freelance - Indesign'da Kitap Dizgi İşi Verilecektir - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance - Indesign'da Kitap Dizgi İşi Verilecektir Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: InDesign Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil ...

KamilXYZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KamilXYZ

Öğrenci (Grafik) / Adıyaman

Alt 06-07-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance - Indesign'da Kitap Dizgi İşi Verilecektir

Program/Seviye: InDesign

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yarısına yakın dizgi işi bitmiş bir kitabı, titizlikle aynı formatta sonlandırabilecek bir arkadaşa ihtiyacım vardır. Word dosyası olarak hazır olan metinden kopyala-yapıştır ve font ayarlaması yapması ve bittiğinde genel olarak dikte etmesini istemekteyim. İş bitimi ücret ödemesi yapılacaktır. Lütfen mail ile iletişime geçin.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-07-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance - Indesign'da Kitap Dizgi İşi Verilecektir - Türkiye GeneliFreelance - Indesign'da Kitap Dizgi İşi Verilecektir - Türkiye GeneliFreelance - Indesign'da Kitap Dizgi İşi Verilecektir - Türkiye GeneliFreelance - Indesign'da Kitap Dizgi İşi Verilecektir - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ilknursonbay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilknursonbay

Grafiker / İstanbul

kitap dizgi

Alt 15-01-2017 #3
sayın yetkili,

masaüstü yayıncılık ve matbaacılık konularında uzun yıllar grafiker ve firma sahibi olarak çalıştım. son yıllarda freelance olarak eğitim yayıncılığı konusunda farklı firmalarla çalışmalarım oldu. şu anda da devam etmektedir.
özellikle matematik ve geometri kitaplarında olmak üzere tüm derslerde deneyimliyim. sizlerle de çalışmak isterim. dilerseniz gündemde olan bir kitapla bir deneme yapabiliriz. bu arada uyguladığınız fiyatları da bildirirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
iyiprens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyiprens

Grafiker / Ankara

Alt 16-01-2017 #4
Merhabalar, iş hala geçerli ise, mail ortamında yapıp size iletebilirim, Freelance olarak işle ilgileniyorum. Yılların tecrübesiyle işinizi zamanında ve titizlikle hazırlayabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
omuresk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omuresk

Grafiker / Eskişehir

Alt 24-02-2017 #5
Merhaba.Yayıncılık sektöründe 13 yıldır hizmet vermekteyim.Bir çok özel yayınevi ve bir kaç ajans ile çalıştım. Her türlü ders kitabı(MEB ve özel), yardımcı kitap, afiş, broşür ve dergi çalışmalarınızı büyük titizlikle istenilen günde teslim edebilirim. Aktif olarak biryerde çalıştığım için freelance olarak çalışmak istiyorum. Teslim zamanı konusunda asla sıkıntı yaşatmam. Dönüşünüzü bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap