Freelance İşleriniz için Yazabilirsiniz - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Freelance İşleriniz için Yazabilirsiniz - Türkiye Geneli ...

Keremkarby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Keremkarby

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance İşleriniz için Yazabilirsiniz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Tasarım Programlarına Hakimim, Ayrıca 3D amatör tasarımlarda yapmaktayım.

İş deneyimi ve içeriği: 5 Yıldır Sektörün içindeyim ve farklı pozisyonlarda farklı firmalarda çalıştım. Baskıya dair her türlü işi profesyonel bir şekilde hazırlayabilir ve sorunsuz teslim edebilirim.İşletmeniz için güven verici ve iddaalı bir logoya mı ihtiyacınız varsa. Kurumunuzu tanıtacak broşür, kartvizit veya diğer basılı materyallerin tasarımda size yardımcı olmak için buradayım. Sizi ve işletmenizi profesyonel bir şekilde duyurmakta ve tanıtmakta size yardımcı olmak isterim. Ayrıca her türlü tanıtım Afişi, Web siteniz için banner talebinde bulunabilirsiniz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İşletmeniz için güven verici ve iddaalı bir logoya mı ihtiyacınız varsa. Kurumunuzu tanıtacak broşür, kartvizit veya diğer basılı materyallerin tasarımda size yardımcı olmak için buradayım. Sizi ve işletmenizi profesyonel bir şekilde duyurmakta ve tanıtmakta size yardımcı olmak isterim. Ayrıca her türlü tanıtım Afişi, Web siteniz için banner talebinde bulunabilirsiniz.

E-posta:

Telefon: 0536 381 41 75
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance İşleriniz için Yazabilirsiniz - Türkiye GeneliFreelance İşleriniz için Yazabilirsiniz - Türkiye GeneliFreelance İşleriniz için Yazabilirsiniz - Türkiye GeneliFreelance İşleriniz için Yazabilirsiniz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Keremkarby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Keremkarby

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2017 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap