freelance katalog tasarımı - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - freelance katalog tasarımı - İstanbul ...

acr grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acr grafik

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilan sonuçlanmıştır. ilgilenen herkese teşekkür ederim.
freelance katalog tasarımı

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: ındesıgn
photoshop
corel draw

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Kozmetik firması için katalog tasarımı yaptırılacaktır. İlgilenen arkadaşların referans çalışmalarıyla birlikte ücret beklentilerini mail atmalarını rica olunur.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

freelance katalog tasarımı - İstanbulfreelance katalog tasarımı - İstanbulfreelance katalog tasarımı - İstanbulfreelance katalog tasarımı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

acr grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acr grafik

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2014 #3
ilan sonuçlanmıştır. ilgilenen herkese teşekkür ederim.