Freelance Katalog Yapacak arkadaş aramaktayız - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Katalog Yapacak arkadaş aramaktayız - İstanbul ...

cozn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cozn

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Katalog Yapacak arkadaş aramaktayız

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: indesign - corel - photoshop - freehand

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: hızlı ve temiz iş çıkara bilecek arkadaşlar; cuma günü başlayacağımız bir mutfak dolabı kataloğu işi var elimde. iş yoğunluğundan ötürü ilgilenemiyorum.
iş 80 sayfa.
ürünler dekupe ile mutfak dolaplarına giydirilecek. kodları fln yazılacak. ilgilenen arkadaşlar aşağıdaki e-posta adresine iletişim bilgilerini yollamaları rica olunur.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Freelance Katalog Yapacak arkadaş aramaktayız - İstanbulFreelance Katalog Yapacak arkadaş aramaktayız - İstanbulFreelance Katalog Yapacak arkadaş aramaktayız - İstanbulFreelance Katalog Yapacak arkadaş aramaktayız - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

mstkrcgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mstkrcgl

Grafiker / Mersin

Alt 06-03-2013 #3
İlanınızla ilgileniyorum, mail gönderildi.
Safa Bugra Cil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safa Bugra Cil(27)

Grafiker / Tokat

Alt 06-03-2013 #4
Mail aracılığı ile iletişime geçtim.
Cevabınızı bekliyorum..
bynemo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bynemo

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2013 #5
elim de sizin işinize yarayacak hazır sayfalar bulunuyor isterseniz görselleri gönderip en kısa zaman da size yardımcı olabilirim 0541 ***
cozn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cozn

Grafiker / İstanbul

Avrupa yakasında ikamet eden 1 Hafta bizimle çalışacak grafiker arıyoruz - İstanbul

Alt 06-03-2013 #6
İstanbul avrupa yakasında ikamet eden 1 Hafta bizimle çalışacak

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: indesign - corel - photoshop - freehand

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: hızlı ve temiz iş çıkara bilecek arkadaşlar; cuma günü başlayacağımız bir mutfak dolabı kataloğu işi var elimde. iş yoğunluğundan ötürü ilgilenemiyorum.

iş 80 sayfa.

ürünler dekupe ile mutfak dolaplarına giydirilecek. kodları fln yazılacak. ilgilenen arkadaşlar aşağıdaki e-posta adresine iletişim bilgilerini yollamaları rica olunur.

E-posta: ********* - *********
pain_decide isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pain_decide(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2013 #7
ilanınzla ilgileniyorum

meyrem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meyrem

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-04-2013 #8
Grafik Tasarım Olarak Size Yardımcı Olabilirim;Özel Logo Tasarımı,Kartvizit,Broşür Vb.İşlerde kendime fazlasıyla Güveniyorum.Uygun Baskı Fiyatlarım Bulunmaktadır ****