Freelance kitap, dergi tasarımı - İstanbul

Freelancer İş Arayanlar - Freelance kitap, dergi tasarımı - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Freelance kitap, dergi tasarımı Şehir: İstanbul Program/Seviye: Indesign Illustrator Photoshop İyi seviye Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: Merhaba Marmara Üniversitesi Matbaa Öğretmenliği 2012 mezunuyum. ...

elakyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elakyc

Grafiker / İstanbul

Alt 02-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance kitap, dergi tasarımı

Program/Seviye: Indesign
Illustrator
Photoshop

İyi seviye

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba

Marmara Üniversitesi Matbaa Öğretmenliği 2012 mezunuyum. Daha önce farklı yayınevleriyle freelance çalışmalar yaptım. 1 sene boyunca da matbaa da çalıştım. Sürekli ve güvenilir bir iş arıyorum.

Mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance kitap, dergi tasarımı - İstanbulFreelance kitap, dergi tasarımı - İstanbulFreelance kitap, dergi tasarımı - İstanbulFreelance kitap, dergi tasarımı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap