freelance motion graphics - animasyon - 2d tasarım - tv jeneriği - teaser - jingle

Sonuçlanan İlanlar - freelance motion graphics - animasyon - 2d tasarım - tv jeneriği - teaser - jingle Sponsorlu Bağlantılar merhaba 8 senedir özel tv kanallarında çalışıyorum ve birçok kanala jenerik, animasyon hazırladım. Yaptığım işler 2d animasyon. Showreel'im : [VIMEO]17892688[/VIMEO] [VIMEO]17960760[/VIMEO] * freelance çalışmaktayım iletişim: *********...

freelance motion graphics - animasyon - 2d tasarım - tv jeneriği - teaser - jingle
merwe_den isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merwe_den

Grafiker / İstanbul

Alt 19-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba 8 senedir özel tv kanallarında çalışıyorum ve birçok kanala jenerik, animasyon hazırladım. Yaptığım işler 2d animasyon.
Showreel'im :

[VIMEO]17892688[/VIMEO]

[VIMEO]17960760[/VIMEO]

* freelance çalışmaktayım

iletişim: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları freelance motion graphics - animasyon  - 2d tasarım - tv jeneriği - teaser - jingle veya freelance motion graphics - animasyon  - 2d tasarım - tv jeneriği - teaser - jinglesayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..