Freelance olarak 12 Yıllık Tecrübemle Masaüstü Yayıncılık ve Web Tasarımı İş Arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - Freelance olarak 12 Yıllık Tecrübemle Masaüstü Yayıncılık ve Web Tasarımı İş Arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Home ofis olarak masaüstü yayıncılık, tasarım ve baskı işleri yapıyorum. Kullandığım programlar CorelDraw Photoshop Freehand Indesign Illustrator Flash Dreamweaver Her türlü basılı işler ile web sitesi arayüzü vb.tasarımlara ...

Freelance olarak 12 Yıllık Tecrübemle Masaüstü Yayıncılık ve Web Tasarımı İş Arıyorum
CUBISM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CUBISM

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Home ofis olarak masaüstü yayıncılık, tasarım ve baskı işleri yapıyorum.

Kullandığım programlar

CorelDraw
Photoshop
Freehand
Indesign
Illustrator
Flash
Dreamweaver

Her türlü basılı işler ile web sitesi arayüzü vb.tasarımlara talibim.
iletişim için
Tel: *********

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Gizli CV isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gizli CV

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-08-2010 #3
Size bir mail gönderdik.
Saygılarımızla.