Freelance Olarak İş Arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Olarak İş Arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Tekirdağdayım Freelance Olarak İş Arıyorum İş Deneyimim 3 Sene Calıstıgım Sektor Serigrafi Baskı Üzerine idi Calıstıgım Programlar Photoshop,Illustrator,Freehand 2D 3D programlar Olmak Üzere Ise Autocad Ve SolidWorks ...

Anıl ÇORUK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Anıl ÇORUK

Grafiker / Tekirdağ

Alt 18-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba

Tekirdağdayım

Freelance Olarak İş Arıyorum İş Deneyimim 3 Sene Calıstıgım Sektor Serigrafi Baskı Üzerine idi

Calıstıgım Programlar

Photoshop,Illustrator,Freehand 2D 3D programlar Olmak Üzere Ise Autocad Ve SolidWorks programları kullanıyorum

Logo Tasarım,Renk Ayrımı,2D 3D Tasarımlardır
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Olarak İş Arıyorum - Freelance Olarak İş Arıyorum ya da Freelance Olarak İş Arıyorum da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Olarak İş Arıyorum İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance Olarak İş Arıyorum | Freelance Olarak İş Arıyorum

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..