Freelance Olarak İş Atıyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Olarak İş Atıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance Olarak İş Atıyorum Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: corel : çok iyi freehand : çok iyi photoshop : iyi Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: ...

duuman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duuman

Grafiker / Mersin

Alt 30-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Olarak İş Atıyorum

Program/Seviye:
corel : çok iyi
freehand : çok iyi
photoshop : iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama:
kurumsal kimlik
katalog
broşür
el ilanı
ürün giydirme
ve reklamla ilgili aklınıza gelebilecek herşey

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Olarak İş Atıyorum - Türkiye Geneli - Freelance Olarak İş Atıyorum - Türkiye Geneli ya da Freelance Olarak İş Atıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Olarak İş Atıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap