Freelance Olarak E-ticaret Sitelerimize Ürün Ekleyecek Operatörler Alınacaktır.. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Olarak E-ticaret Sitelerimize Ürün Ekleyecek Operatörler Alınacaktır.. - Türkiye Geneli ...

 
Freelance Olarak E-ticaret Sitelerimize Ürün Ekleyecek Operatörler Alınacaktır.. - Türkiye Geneli
mkmiktat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mkmiktat

Grafiker / Malatya

Standart
Alt 05-01-2014 #11
Sponsorlu Bağlantılar

Sonuç olarak tabiki arz talep oranıdır. Bu konuda sizinle hemfikirim. Ama bu işi yapan biri olarak sadece kendime ait 2 adet e-ticaret sitesine 1000 adet ürünü eklemede ne kadar zaman ayırdığımı düşününce kendime ayırdığım bütçenin çok çok fazla olduğunu fark ettim. Sizin belirlediğiniz rakam üzerinden söylüyorum tabiki. Sürekliliğiniz konusunda tabiki her arkadaşımızın ve sizlerle beraber yükselmesi hem bireysel hemde toplumsal olarak katkı sağlamaktadır. Özetlemek gerekirse Herşeyden önce 1 günde 1000 adet ürün ekleyecek arkadaş düşünemiyorum. Saygılarımla...
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Standart
Alt 06-01-2014 #12
                             Sponsorlu Bağlantılar
Özetlemek gerekirse Herşeyden önce 1 günde 1000 adet ürün ekleyecek arkadaş düşünemiyorum. Saygılarımla...
mkmiktat bey kinayi yönde düşüncenizi paylaşmısınız gibi algılıyorum söylediklerinizi.. Sonuçta arz talep meselesi takdir ederseniz ki şuan da piyasada işsiz olan bir çok kişi bulunmaktadır. Hem genç kitle hemde orta yaş kitlesi bu ilana göre bize ulaşmaktadır.
Biz bu işsiz olan kişilere iş olanağı sunuyoruz elimizden gelen ücret ve ayırdığımız bütçe miktarı kadar projelerimizi yönetiyoruz birde işe bizim açımızdan bakınız şuan da yapılacak olan 195 adet E-ticaret işi var ve aynı zamanda demo olarak hazırlamaya çalıştığımız 250 adetten fazla kategori ve tema bulunmaktadır. Her Temaya Göre Kategorisine göre ürün eklenecek.
Ben size bu konuda bilgi vermek mecburiyetinde de değilim ama konuyu bütünü ile görebilmeniz açısından anlatıyorum.. Ve bu yazıyı okuyan arkadaşlarımızın konuya muttali olması açışından detaylandırıyorum..
Bu arkadaşlarımız ile ürün ekleme işi bittiğin de ne yapıyoruz ilişkimizi kesmiyoruz haber ve blog sitelerimize makale yazmalarını teklif ediyoruz ve çalışma süresini yeterince ileriye dönük taşımaya çalışıyoruz ..

Demek oluyor ki biz bu piyasa da bir katma değer üretmeye sağlıyoruz; Şimdi size bir sorumuz bulunmakta sizin bu piyasa için her hangi bir ücret mukabilin de her gün çalıştırdığınız kaç kişi bulunmaktadır?
saygılarımla...

Emeği bu kadar hiçe saydığınız, ayrıca yapılan işi bütünüyle gördüğümüzde büyük parseli siz koltuğunuzda otururken kazanmanız, işin hakkını veren emeğini ortaya koyan kişilerin komik bir ücret ile zaten işsizlik var diyerek işin dışında bırakılmasına daha fazla seyirci kalamam.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.[/b]
 

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
InDesign Bilen Operatörler Aranıyor - Türkiye Geneli EOnell Sonuçlanan İlanlar 9 12-06-2014 15:18:39
duşakabin desenleri ücretli olarak alınacaktır - Türkiye Geneli tugkan16 İş Veren İlanları 6 27-05-2013 08:43:18
Türkiyede ses getirecek bir ürün için e-ticaret uzmanı aranıyor - Türkiye Geneli jimgmedia İş Veren İlanları 1 01-02-2012 12:35:02
Freelance 3D modelleme,Ürün tasarımı,logo,sayfa düzenleme ve tasarım - Türkiye Geneli _svc_ Sonuçlanan İlanlar 4 29-09-2011 11:17:26
E-Ticaret sitelerimize düzenleme - İstanbul guzelsuslu İş Veren İlanları 1 06-07-2011 12:08:50

Kapat
Şifremi Unuttum?