Freelance Olarak E-ticaret Sitemize Banner Çalışmaları Yapacak Grafiker Aranıyor... - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Olarak E-ticaret Sitemize Banner Çalışmaları Yapacak Grafiker Aranıyor... - Türkiye Geneli ...

Freelance Olarak E-ticaret Sitemize Banner Çalışmaları Yapacak Grafiker Aranıyor... - Türkiye Geneli
frkrdgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frkrdgn

Grafiker / İzmir

Alt 31-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Olarak E-ticaret Sitemize Banner Çalışmaları Yapacak Grafiker Aranıyor...

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: E-Ticaret sitemizin haftalık ya da kampanyaya bağlı olarak düzenlenen ilgili alanlarına jpeg banner çalışmaları yapacak freelancer çalışma arkadaşları arıyoruz. Ayda yaklaşık 30 adet banner çalışması yapılacaktır ve düzenli olarak sürecektir. Detayları mail adresimize göndereceğiz portfolyo örneklerinden sonra konuşabiliriz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelance Olarak E-ticaret Sitemize Banner Çalışmaları Yapacak Grafiker Aranıyor... - Türkiye GeneliFreelance Olarak E-ticaret Sitemize Banner Çalışmaları Yapacak Grafiker Aranıyor... - Türkiye GeneliFreelance Olarak E-ticaret Sitemize Banner Çalışmaları Yapacak Grafiker Aranıyor... - Türkiye GeneliFreelance Olarak E-ticaret Sitemize Banner Çalışmaları Yapacak Grafiker Aranıyor... - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

MertCreative isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MertCreative

Grafiker / İstanbul

Alt 02-01-2014 #3
Mail gönderildi
suziiş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suziiş

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-01-2014 #4
Verilen mail veya telefon ile irtibat kurunuz. Forum içinden basitçe ''Alıntı yaparak yazacağınız mail gönderildi'' ibareniz yeterli olacaktır.

iyi derecede photoshop hakimiyetim var.Freelancer olarak çalışıyorum.Office programlarını çok iyi biliyorum.Anlaşabilirsek güzel olur. Fiyatlandırmalarınız nasıl?
**
izel dut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izel dut

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2014 #5
Size yardımcı olabilirim.
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 22-01-2014 #6
Verilen mail veya telefon ile irtibat kurunuz. Forum içinden basitçe ''Alıntı yaparak yazacağınız mail gönderildi'' ibareniz yeterli olacaktır.

iyi derecede photoshop hakimiyetim var.Freelancer olarak çalışıyorum.Office programlarını çok iyi biliyorum.Anlaşabilirsek güzel olur. Fiyatlandırmalarınız nasıl?
**
Size yardımcı olabilirim.
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2014 #7
mail gönderdim. iyi çalışmalar dilerim
kaktuser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaktuser

Grafiker / Kayseri

Alt 25-02-2014 #8
mail gönderdim iyi çalışmalar
doktor_aga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doktor_aga(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2014 #9
Mail Gönderildi

Şükrü Karşıyaka
CMYK44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMYK44

Grafiker / İstanbul

Protfolyo

Alt 26-02-2014 #10
Portfolyo katalogu tarafınıza mail gönderdim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları