Freelance olarak grafik tasarım işi arıyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance olarak grafik tasarım işi arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance olarak grafik tasarım işi arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: 22 yıllık grafikerim evimde akşamları yapabileceğim her türlü grafik tasarım işleriniz için LÜTFEN irtibat ...

izmirligraf42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izmirligraf42

Grafiker / Antalya

Alt 15-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance olarak grafik tasarım işi arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: 22 yıllık grafikerim evimde akşamları yapabileceğim her türlü grafik tasarım işleriniz için LÜTFEN irtibat kurunuz...

Broşür, Afiş, El İlani, Dergi ve daha birçok grafik tasarım işlerinizi sorunsuz olarak kısa sürede çözüme ulaştırmak için sizlerden bana ulaşmanızı dilerim...

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Antalya da yaşayan, aslen İzmir li olan, 22 yıllık grafikerim evimde akşamları yapabileceğim Türkiyenin her yerinden her türlü grafik tasarım işleriniz için LÜTFEN irtibat kurunuz...

Broşür, Afiş, El İlani, Dergi ve daha birçok grafik tasarım işlerinizi sorunsuz olarak kısa sürede çözüme ulaştırmak için sizlerden bana ulaşmanızı dilerim...

E-posta:

Telefon: 0538 615 50 36
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Freelance olarak grafik tasarım işi arıyorum - Türkiye GeneliFreelance olarak grafik tasarım işi arıyorum - Türkiye GeneliFreelance olarak grafik tasarım işi arıyorum - Türkiye GeneliFreelance olarak grafik tasarım işi arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 29-01-2013 #3
Açıkhava reklamcılığı ve ajans deneyimi olan grafikerlere ihtiyacımız var
ilan güncel ise; arayın görüşelim yada CV ve portfolyonuzu mail atın.
fulltime veya freelance olarak çalışabiliriz

Firma Adı : İNNOVA REKLAM Tel: 0(242) 339 05 50
Yetkili Kişi : Mehmet KAPLAN Gsm: 0532 598 03 50
e-mail:
Adres: Dutlubahçe Mah. Gazi Bulvarı No: 202 Muratpaşa/ANTALYA
Bu mesajdan alıntı yap
adilizmir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adilizmir

Hiç Biri / İzmir

fotoshop işi

Alt 20-11-2013 #4
merhaba ,
brosur yapimi oncesi fotograf uzerinde ekleme vs ile ilgili fotoshop calismasi yapabilirmisiniz.. ben izmir de yim

slm
Bu mesajdan alıntı yap