freelance, partime, fulltime grafiker - Ankara

İş Arayan İlanları - freelance, partime, fulltime grafiker - Ankara Sponsorlu Bağlantılar freelance, partime, fulltime grafiker Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: photoshop ve corel genellikle çalıştığım ajans ve matbaalarda vazgeçilmez olduğu için oldukça iyiym. illustrator, indesign programlarını ...

waterdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

waterdesign

Grafiker / Ankara

Alt 21-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

freelance, partime, fulltime grafiker

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: photoshop ve corel genellikle çalıştığım ajans ve matbaalarda vazgeçilmez olduğu için oldukça iyiym. illustrator, indesign programlarını orta seviyede

İş deneyimi ve içeriği: 4 yıldır grafikerim

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: örnek çalışmadan başka bişi yokfreelance, partime, fulltime grafiker - Ankara dileyen firmalarla paylaşabilirm

İşle ilgili açıklama: web arayüzü tasarımı.(yanlızca tasarımı yapıyorum tasarımı parçalayıp psd veya png olrak hazırlayıp yazılımcıya teslim ediyorum) Ayrıca bütün basılı işleri yapıyorum. (kurumsal kimlik, afiş, broşür, davetiye, menü, magnet, fatura irsaliye tüm matbuu işler)

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları freelance, partime, fulltime grafiker - Ankara - freelance, partime, fulltime grafiker - Ankara ya da freelance, partime, fulltime grafiker - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | freelance, partime, fulltime grafiker - Ankara İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
reformmatbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reformmatbaa

Matbaacı / Ankara

Alt 23-09-2012 #3
merhaba cvnizi adresine yollarmısınız
Bu mesajdan alıntı yap
kartontanitim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kartontanitim

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-09-2012 #4
iyi çalışmalar ilanınız güncelse lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
ilaydaaleyna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilaydaaleyna

Grafiker / Ankara

Alt 13-04-2014 #5
05327895079 beni arayın sizin cep?
Bu mesajdan alıntı yap