Freelance Photoshop , Retouch, Tasarım, Fotoğraf - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Photoshop , Retouch, Tasarım, Fotoğraf - Türkiye Geneli ...

pelinunluturkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pelinunluturkk

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 31-03-2017 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Photoshop , Retouch, Tasarım, Fotoğraf

Program/Seviye: Adobe Photoshop / Profesyonel
Adobe Illustrator / orta
Adobe Indesign / orta
Microsoft Office Excel/ Profesyonel
Microsoft Office word / Profesyonel
Microsoft Office Powerpoint/ Profesyonel
Freehand/ Profesyonel

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba,
Ayşe Ege And. KML lisesinde aldım, grafik ve fotoğraf bölümünde öğrenim gördükten sonra Kocaeli Üniversitesi görsel ve işitsel medya yapımcılığı bölümünde ön lisansımı tamamladım. Şuanda da İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimime devam etmekteyim. İş deneyimlerim en güzel gün fotoğrafçılık,novotel, ve bunların yanı sıra BERSHKA'da satış danışmanı,freelance olarak fotoğrafçılık ve photoshop çalışmalarında yer aldım. Okan Kaya, Mete Ersöz,Cenk ve samiha Badik gibi fotoğrafçıların yanında asistanlık yaptım.Şuanda Do-re Müzikte Satış ve Mağaza kasa alanında görev almaktayım.Bunların Yanı Sıra Freelance olarak Photoshop , Retouch, Tasarım, Fotoğraf işleri yapmaktayım. İşin yanı sıra hobi ve kendimi geliştirmek adına 4 yıl kadar piyano eğitimi aldım. 4 yılda çizim eğitimi aldım. Bilgisayar,teknoloji,görsel sanatlar ve edebiyat ilgili alanımdır. Kendimi geliştirmek adına bir çok alanda eğitim almaya hala devam etmekteyim. Freelance projelerinizde beraber çalışmak dileğiyle.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-04-2017 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance Photoshop , Retouch, Tasarım, Fotoğraf - Türkiye GeneliFreelance Photoshop , Retouch, Tasarım, Fotoğraf - Türkiye GeneliFreelance Photoshop , Retouch, Tasarım, Fotoğraf - Türkiye GeneliFreelance Photoshop , Retouch, Tasarım, Fotoğraf - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap