Freelance (Profesyonel) - Dünya Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance (Profesyonel) - Dünya Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance (Profesyonel) Şehir: Dünya Geneli Program/Seviye: Kullandığım Programlar : Photoshop Illustrator Flash İnDesign Fireworks Dreamweaver 3D Max AutoCAD After Effects Üstün başarı Sertifikaları. Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) ...

Thirteen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Thirteen

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance (Profesyonel)

Program/Seviye:

Kullandığım Programlar :
  • Photoshop
  • Illustrator
  • Flash
  • İnDesign
  • Fireworks
  • Dreamweaver
  • 3D Max
  • AutoCAD
  • After Effects

Üstün başarı Sertifikaları.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama:
Web & Grafik konu bazlı bütün işleriniz yapılır.
2 senelik Grafik & Web tasarım konulu aldığım eğitim üzerine Microsoftun online sınavlarıyla uluslararası sertifikalarımıda Mevcut olan programların Ustun başarı sertifikasıyla almış bulunmaktayım.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance (Profesyonel) - Dünya Geneli - Freelance (Profesyonel) - Dünya Geneli ya da Freelance (Profesyonel) - Dünya Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance (Profesyonel) - Dünya Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance (Profesyonel) - Dünya Geneli | Freelance (Profesyonel) - Dünya Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..