Freelance Profesyonel Grafiker Aranıyor - İstanbul

İş Veren İlanları - Freelance Profesyonel Grafiker Aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Freelance Profesyonel Grafiker Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Indesign - Advanced Illustrator - Advanced Photoshop - Advanced Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni ...

chowchow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chowchow

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 01-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Profesyonel Grafiker

Program/Seviye: Indesign - Advanced
Illustrator - Advanced
Photoshop - Advanced

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhabalar, daha önce büyük ölçekte Kurum veya Şirketlerin, "Faaliyet Raporu" ve "Almanak" projelerini yapmış, tasarım aşamalarını gerçekleştirmiş ve matbaa süreçlerine de hakim bir Grafiker'e ihtiyacım olacak.

ilgilenen arkadaşların, özgeçmiş ve benzer işlere dair örnekler(portfolio) ile ulaşmalarını bekliyorum.

Anlaşma halinde diğer detaylar ile ilgili bilgi verilecektir.

Şimdiden Teşekkürler,
iyi çalışmalar

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance Profesyonel Grafiker Aranıyor - İstanbulFreelance Profesyonel Grafiker Aranıyor - İstanbulFreelance Profesyonel Grafiker Aranıyor - İstanbulFreelance Profesyonel Grafiker Aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 03-06-2016 #3
size mail attım..görüşmek üzere...
Bu mesajdan alıntı yap