Freelance profesyonel grafiker (PS) - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance profesyonel grafiker (PS) - Türkiye Geneli ...

freelanceartist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freelanceartist

Grafiker / Antalya

Alt 24-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance profesyonel grafiker (PS)

Program/Seviye: Adobe Photoshop
-Katkı efekt olarak kullandığım programları vermek istemiyorum.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Sherwood Breezes Resort (Photo Melis-Grafiker) Boğazkent / Antalya
Granada Otel Resort (Photo Kurgu-Grafiker) Alanya / Antalya
Birçok konser ve organizasyonlara el ilanı, açık hava ilanı, poster, afiş, kartvizit tasarımı vb gibi ürünleri baskıya hazırlamaya yönelikli çalıştım

İşle ilgili açıklama: Ne zaman lazım olursa, müsait olduğum her an en kısa sürede istenilen projeyi elinize örneğiyle ulaştırırım, anlaşabilirsek ödemeyi alırım. 7 senedir Photoshop yapıyorum, 5 senedir profesyonel olarak çalışıyorum. Eğer aradığınız, ihtiyacınız olan; afiş, broşür, el ilanı, açık hava ilanı, kartvizit, poster vb. ürünlerse, en kısa zamanda en iyi şekilde hazır edeceğimi iddaa ediyorum.

E-posta:

Telefon: 0544 692 67 00
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelance profesyonel grafiker (PS) - Türkiye GeneliFreelance profesyonel grafiker (PS) - Türkiye GeneliFreelance profesyonel grafiker (PS) - Türkiye GeneliFreelance profesyonel grafiker (PS) - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap