Freelance Reponsive Web Tasarım - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Reponsive Web Tasarım - Türkiye Geneli ...

brahma99 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brahma99

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 29-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Reponsive Web Tasarım

Program/Seviye: Photoshop, Illustrator

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:
  • patilas.com.tr
  • dogaevleri.com.tr
  • atayuzme.com.tr

(Diğer referanslar için mail atınız)

İşle ilgili açıklama: 35 yaşındayım. Son 5 yılı web tasarım alanında olmak üzere toplam 10 yıldır profesyonel grafik tasarım yapmaktayım. Dünya'daki çağdaş web trendlerine uygun responsive, one page, paralaks, portal, kurumsal siteler tasarlamaktayım. Alanında tanınmış iki web firmasıyla çalışmaktayım. Düzenli aralıklarla iş gönderecek ve her iş sonu ödeme yapacak 3. bir firma ile de çalışmak istiyorum. Verilen işler termin süresi içinde PSD olarak teslim edilir. İstendiğe takdirde responsive html döküm ve yönetim paneline bağlama işleri de yapılır. 15 sayfalık PSD bir tasarım 350 TL'den başlamaktadır. Tasarım sonrası müşteri istekleri revizyonları fiyata dahildir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance Reponsive Web Tasarım - Türkiye GeneliFreelance Reponsive Web Tasarım - Türkiye GeneliFreelance Reponsive Web Tasarım - Türkiye GeneliFreelance Reponsive Web Tasarım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
brahma99 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brahma99

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 08-10-2015 #3
Güncel ilan...
Bu mesajdan alıntı yap