freelance retouch manipülasyon hizmeti - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - freelance retouch manipülasyon hizmeti - Türkiye Geneli ...

poshetchay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poshetchay

Grafiker / İstanbul

Alt 25-12-2017 #1
Sponsorlu Bağlantılar

freelance retouch manipülasyon hizmeti

Program/Seviye: Merhabalar.
Yaklaşık 17 yıllık grafik tasarımcıyım, genelde katalog, logo, afiş ofset baskı işleri yaptım, son yıllarda photoshop retouch-manipülasyon, afiş ve sosyal medya içerik tasarım işlerine yöneldim. Freelance olarak kendi ofisimde çalışıyorum.
Moda ve mobilya sektörüne ve reklam ajanslarına retouch manipülasyon çalışmalarım vardır.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: çalışmalarım için.
https://www.instagram.com/designerfarukk/

İşle ilgili açıklama: Kendi ofisimde freelance çalışıyorum

E-posta:

Telefon: 0533 254 59 32
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-12-2017 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
freelance retouch manipülasyon hizmeti - Türkiye Genelifreelance retouch manipülasyon hizmeti - Türkiye Genelifreelance retouch manipülasyon hizmeti - Türkiye Genelifreelance retouch manipülasyon hizmeti - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap