freelance Siteme yardım icin ?

Web Tasarımı - freelance Siteme yardım icin ? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar freelancer tasarım icin kendimi ifade etmek amacLı yaptım bu siteyi acaba banner olarak bana onerebılcegınız daha duzgun bısey warmı hoş ve guzel durucak biişeyler gercekten cok ıhtıyacım ...

y-Lcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

y-Lcin

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Dosya17
Alt 31-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar freelancer tasarım icin kendimi ifade etmek amacLı yaptım bu siteyi acaba banner olarak bana onerebılcegınız daha duzgun bısey warmı hoş ve guzel durucak biişeyler gercekten cok ıhtıyacım var ? simdilik ole koydum o banner tarzı seyı .. bi eL atın?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yardım istiyorsunuz ancak kurallara uymuyorsunuz biraz sabredin mutlaka konunuza cevap gelecektir. sizde bu arada forum kurallarını okuyabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 02-02-2009 #3
Mevcut üst kısmı (banner) atıp, kağıtları tüm sayfaya yayabilirsin. kağıtlar antetli kağıt gibi olabilir. firma logosu yerine de kendi ismini, logonu vs yazabilirsin. ya o alana da sanki sayfa üstüne not alınmışçasına, el yazısı ile menüyü yazarsın ya da antetli kağıt mantığını devam ettirip, sanki firma adresi yazıyormuş gibi, menüyü koyarsın. umarım anlatabildim.

iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

y-Lcin

Alt 03-02-2009 #4
Anlamadım arkadasım ya freelance Siteme yardım icin ? görSeL olarak anlataßilirmisin freelance Siteme yardım icin ?hani ufaktan bi yardım ?
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-02-2009 #5
Anlamadım arkadasım ya freelance Siteme yardım icin ? görSeL olarak anlataßilirmisin freelance Siteme yardım icin ?hani ufaktan bi yardım ?
Siz "freelancer" çalışacağım diyorsunuz fakat yukarıdaki arkadaşın anlatımı yetmiyor, "görsel anlatabilirmisin" diyorsunuz?

Siz grafik tasarım işinde mi freelancer olarak çalışacaksınız, yoksa başka bir konuda mı? Sanırım başka bir konu... Zira siz tasarımcıysanız burada yazdıklarınız yapacağınızı söylediğiniz işlerinizde inandırıcılığı yok ediyor.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

y-Lcin

Alt 03-02-2009 #6
sadece Anlamadııgm bı kac sey oldu onu pekiştirek amacıyla yazdıgım bır yazı antetli kagıt mantıgını ve Sayfaya kagıtların yayıılısıını mantıgı Çözemedıgım icin yardım istedim ?
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-02-2009 #7
Antetli Kağıt Nedir? (Buradan başlayalım?..)
Bu mesajdan alıntı yap

y-Lcin

Alt 03-02-2009 #8
arkadasım freelance Siteme yardım icin ? googla ' girip görseLLerde AntetLi kagıt Die aratttıgında ßuLabılırsın ne oldugunu freelance Siteme yardım icin ?
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 05-02-2009 #9

fontlar ve renkler'e aldırma. sadece genel anlamda bir fikir vermesi için yaptım. umarım yardımcı olur.

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

y-Lcin

Alt 05-02-2009 #10
TŞkLer Arkadasım .. eLine sagLık ugrasman dusunmen yeter freelance Siteme yardım icin ? eyw dusunucem bunuda
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
freelance, icin, siteme, yardim