Freelance Tasarım İşleri arıyorum (Kurumsal bir ajans ile çalışmak istiyorum)

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Tasarım İşleri arıyorum (Kurumsal bir ajans ile çalışmak istiyorum) Sponsorlu Bağlantılar Photoshop (İleri Düzey) Corel, Freehand (İleri Düzey) QuarkXpress (İyi) Web Programları (Flash, Dw, Swish vb.-İyi) programlarını kullanmaktayım. Yaptığım işleri mesajlarımda görebilirsiniz. 13 yıl oluyor artık. Belli bir seviyeye ...

FoxyCrea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FoxyCrea

Grafiker / Balıkesir

Alt 15-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

• Photoshop (İleri Düzey)
  • Corel, Freehand (İleri Düzey)
  • QuarkXpress (İyi)
  • Web Programları (Flash, Dw, Swish vb.-İyi)
programlarını kullanmaktayım. Yaptığım işleri mesajlarımda görebilirsiniz.

13 yıl oluyor artık. Belli bir seviyeye geldim. Daha önce çeşitli Kitabevi, Matbaa ve Ajanslarda çalıştım. Dergi, Katalog, Afiş, Outdoor grafikleri üzerinde daha çok çalıştım. Takvim tasarımlarında anahtar teslim şeklinde çalışıyorum. Yani; daha önce Sude Color's takvimlerinin tüm çeşitlerinin tasarımını (4 yaprak+Blok+Poster) kataloğu dahil şekilde bitirmiştim.

Aynı zamanda web site tasarımları da yapıyorum.

Özel sebeplerden dolayı Balıkesir'den ayrılamıyorum. Bu yüzden de İzmir, Bursa, İstanbul gibi illerde yer alan kurumsallaşmış bir ajans ile uzun soluklu bir çalışma yürütmek istiyorum.

Elbette freelance olarak.

İnceleyen herkese şimdiden teşekkürler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferhat KASIMOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferhat KASIMOĞLU

Matbaacı / İstanbul

Alt 20-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selam Meİl Adresİn Nedİr

Tags
freelance tasarim isleri, freelance, ajans calismak istiyorum, kurumsal bir ajans