freelance TASARIMCI* - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - freelance TASARIMCI* - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar freelance TASARIMCI* Şehir: İstanbul Program/Seviye: Adobe Photoshop (çok iyi) Adobe İllustrator (çok iyi) Adobe İn design (iyi) Macromedia Freehand (çok iyi) Adobe Dreamweawer (orta) Adobe Flash (orta) Çalışma ...

mervo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mervo

Grafiker / İstanbul

Alt 21-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

freelance TASARIMCI*

Program/Seviye: Adobe Photoshop (çok iyi)
Adobe İllustrator (çok iyi)
Adobe İn design (iyi)
Macromedia Freehand (çok iyi)
Adobe Dreamweawer (orta)
Adobe Flash (orta)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: İstanbul Aydın Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümünü Onur belgesine layık görülerek bitirdim.

Bir çok tanınan firmanın (Loreal, Maybelline, Garnier, Darphin, Clinique, Bimeks, Harvey Nichols vs.) basılı işlerinin tasarımlarını yaptım. (İlgilenirseniz portfolyomdan örnekler sunabilirim.)

İşle ilgili açıklama: Aklınıza gelebilecek her basılı işin tasarımını yapabilirim.
Afiş tasarımı,
Broşür ve katalog tasarımı,
Logo tasarımı,
Kurumsal kimlik tasarımı,
Kartvizit tasarımı,
Magnet tasarımı,
Araç giydirme tasarımı,
Menü tasarımı,
Dergi tasarımı,
Sticker tasarımı,
Ambalaj tasarımı,
...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları freelance TASARIMCI* - İstanbul - freelance TASARIMCI* - İstanbul ya da freelance TASARIMCI* - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | freelance TASARIMCI* - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
freelance TASARIMCI* - İstanbul | freelance TASARIMCI* - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

br00klyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

br00klyn

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2011 #3
Mrb
Yapmış oldugunuz ambalaj tasarımlarından bir kaç örnek görebilirmiyim.
Süt ve süt ürünleriyle alakalı olan tasarımlarınız varsa sevinirim.