Freelance tekstil (emprime,taş desen ve etiket tasarımı) grafikeri. - Dünya Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance tekstil (emprime,taş desen ve etiket tasarımı) grafikeri. - Dünya Geneli ...

Freelance tekstil (emprime,taş desen ve etiket tasarımı) grafikeri. - Dünya Geneli
ilhnklv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilhnklv(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance tekstil (emprime,taş desen ve etiket tasarımı) grafikeri.

Program/Seviye:
-Adobe Photoshop (İleri düzeyde).
-Corel Draw (İleri düzeyde).
-Macromedia Freehand (İyi).
-Adobe Illustrator (İyi).

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: İsteğiniz doğrultusunda mail yolu ile örnek çalışmalarımı yollayabilirim.

İşle ilgili açıklama:
-Emprime desenleri
-Taş dizayn desenleri
-Etiket (tekstil)
tasarımları yapılır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance tekstil (emprime,taş desen ve etiket tasarımı) grafikeri. - Dünya Geneli - Freelance tekstil (emprime,taş desen ve etiket tasarımı) grafikeri. - Dünya Geneli ya da Freelance tekstil (emprime,taş desen ve etiket tasarımı) grafikeri. - Dünya Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance tekstil (emprime,taş desen ve etiket tasarımı) grafikeri. - Dünya Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance tekstil (emprime,taş desen ve etiket tasarımı) grafikeri. - Dünya Geneli | Freelance tekstil (emprime,taş desen ve etiket tasarımı) grafikeri. - Dünya Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ilhnklv(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2011 #3
İlan günceldir.

ilhnklv(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2011 #4
İlan günceldir.