Freelance Tekstil & moda & grafik Tasarım - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Tekstil & moda & grafik Tasarım - Türkiye Geneli ...

19alev81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

19alev81

Grafiker / İstanbul

Alt 15-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Tekstil & moda & grafik Tasarım

Program/Seviye: Adobe Photoshop / profesyonel

Adobe Illustrator / İyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 12 senedir tesktil sektöründe tasarımcı grafiker olarak çalışmaktayım.İhracat yapan tekstil firmalarında çalıştım.Şu an fulltime çalışıyorum,ek iş arıyorum.Yakında sadece evden çalışacağım için anlaşılırsa anlaştığım yerle daha ciddi şekilde çalışabilirim.
Karşılıklı güven ve dürüstlük benim için olmazsa olmazımdır.İşverenle ilk başta yüzyüze görüşüp anlaşmayı tercih ederim.
Çalıştığım
müşteriler:Bershka,Stradivarius,Lefties,Oysho,Blan co,Pimkie,Kiabi,C&A(yessica,Clockhouse,Elements.)D orothy Perkins,Gerry Weber,Otto.Bayan desen ve model koleksiyonlarını eksiksiz ve hızlı şekilde çıkartıyorum.
Ciddi ve sorumluluk sahibi kişilerle görüşeceğim.İlgilenenler emailimden benimle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance Tekstil & moda & grafik Tasarım - Türkiye GeneliFreelance Tekstil & moda & grafik Tasarım - Türkiye GeneliFreelance Tekstil & moda & grafik Tasarım - Türkiye GeneliFreelance Tekstil & moda & grafik Tasarım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap