Freelance - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance - Türkiye Geneli ...

mertnalan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertnalan

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance

Program/Seviye: Photoshop - Çok İyi
Illustrator - Çok İyi
Freehand - Çok İyi
Indesign - Orta
Flash - Orta

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Freelance deneyimli eleman isteyenler varsa bana ulaşabilirler 4 senedir sabit bir ajansta çalışmaktayım

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelance - Türkiye GeneliFreelance - Türkiye GeneliFreelance - Türkiye GeneliFreelance - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

mertnalan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertnalan

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2013 #3
ilanım gunceldır