Freelance Ürün Çekimi, Grafik ve Web işleri - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Ürün Çekimi, Grafik ve Web işleri - Türkiye Geneli ...

EOnell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EOnell

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Ürün Çekimi, Grafik ve Web işleri

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Adobe İndesign, Adobe Illustrator, Adobe Flash, Acrobat XI Pro, Diğer web programları.

İş deneyimi ve içeriği: Farklı Şirketlerde Grafik Tasarımcı, Sanat Yönetmeni ve Depertman Yöneticiliği yaptım. Depertman Yöneticiliği'ne devam etmekteyim.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Profesyonel Ürün Fotoğraf Çekimi (dekupe, renk ayarları)
Profesyonel Web Tasarım
Profesyonel Yenilikçi ve modern Dergi, logo, kutu vs vs...

İşlerinizin tamamını için dışarıdan yardımcı olabilirim. Fiyatları makul tutmaya gayret ediyorum. Tüm bu işlerle ilgili örnek gönderebilirim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelance Ürün Çekimi, Grafik ve Web işleri - Türkiye GeneliFreelance Ürün Çekimi, Grafik ve Web işleri - Türkiye GeneliFreelance Ürün Çekimi, Grafik ve Web işleri - Türkiye GeneliFreelance Ürün Çekimi, Grafik ve Web işleri - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..