Freelance iş veren arıyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance iş veren arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance iş veren arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Photoshop / İleri Derecede Corel Draw / İleri Derecede Freehand / İleri Derecede Illustrator / İleri Derecede İndesign / İleri ...

alioncel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alioncel

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance iş veren arıyorum

Program/Seviye:
Photoshop / İleri Derecede
Corel Draw / İleri Derecede
Freehand / İleri Derecede
Illustrator / İleri Derecede
İndesign / İleri Derecede

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 7/24 ÇALIŞMAYA ELVERİŞLİ

E-posta:

Telefon: 0553 325 77 91
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance iş veren arıyorum - Türkiye Geneli - Freelance iş veren arıyorum - Türkiye Geneli ya da Freelance iş veren arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance iş veren arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap