Freelance veya tam zamanlı grafiker - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Freelance veya tam zamanlı grafiker - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance veya tam zamanlı grafiker Şehir: Mersin Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: CorelDraw (çok İyi) PhotoShop (İyi) İş deneyimi ve içeriği: Mersinde babamın işletmecisi olduğu matbaanın ...

ilkeofset33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkeofset33

Grafiker / Mersin

Alt 30-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance veya tam zamanlı grafiker

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye:
CorelDraw (çok İyi)
PhotoShop (İyi)

İş deneyimi ve içeriği: Mersinde babamın işletmecisi olduğu matbaanın ilk 2 sene amatör olmak üzere toplam 8 sene grafikerliğini yaptım. Matbaa ve reklam dalında tecrübeliyim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0533 246 28 59
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Freelance veya tam zamanlı grafiker - Türkiye GeneliFreelance veya tam zamanlı grafiker - Türkiye GeneliFreelance veya tam zamanlı grafiker - Türkiye GeneliFreelance veya tam zamanlı grafiker - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap