Freelance veya Tamzamanlı Grafiker - İstanbul

İş Veren İlanları - Freelance veya Tamzamanlı Grafiker - İstanbul ...

sabrican_11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sabrican_11

Grafiker / İstanbul

Alt 16-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance veya Tamzamanlı Grafiker

Program/Seviye: Merhaba arkadaşlar,
Grafik tasarımı konusunda tecrübeli; - Grafik tasarım programlarına hakim (indesign-illustrator-photoshop-freehand) Sanat ve estetik yönü güçlü; - Kreatif kişiliğe sahip; - Sektörel tecrübesi olan arkadaşlar arıyoruz.

İŞ TANIMI:
Her türlü Ajans ve Masaüstü Yayıncılık faaliyetinde; Kampanya, tanıtım, konsept bulma ve geliştirme çalışmalarında; konsept materyalleri oluşturma, tasarım uyarlamalarının yapılmasında, baskı hazırlıkları aşamasında görev alacak…

ADAYDA ARANAN KİŞİSEL ÖZELLİKLER:
  • Yoğun iş temposuna alışkın;
  • Takım ruhuna sahip;
  • İş arkadaşları ve yöneticileriyle uyumlu çalışabilecek...
  • Araştırmacı;
  • Yenilik ve gelişmelere açık;
  • Planlı, titiz, organizasyon ve takip özelliklerine sahip;
  • Zamanı iyi ve verimli kullanabilen...

ilanla ilgilenen arkadaşlar sibel hanımla aşağıdaki e-posta adresimizden irtibata geçebilirler.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Freelance veya Tamzamanlı Grafiker - İstanbulFreelance veya Tamzamanlı Grafiker - İstanbulFreelance veya Tamzamanlı Grafiker - İstanbulFreelance veya Tamzamanlı Grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-11-2012 #3
merhaba mail gönderilmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap