Freelance Web Arayüz ve Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Web Arayüz ve Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli ...

DaNNyTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DaNNyTR

Grafiker / İzmir

Alt 28-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Web Arayüz ve Grafik Tasarımcı

Program/Seviye: Photoshop (İleri Seviye)
Illustrator (İleri Seviye)
Indeisgn (İleri Seviye)
Flash (İleri Seviye)
Corel Draw (İleri Seviye)
After Effect (İleri Seviye)
Adobe Muse (İleri Seviye)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Talep edildiğinde web sayfası linki verilecektir.

İşle ilgili açıklama: Türkiye geneli, tüm web arayüz ve grafik tasarım işleriniz yapılır. Birçok önemli firma ve projede web arayüz tasarımcısı olarak çalıştım. Arayüz tasarımı ve Grafik tasarımı hakkında yıllardır çok fazla tecrübem oldu. Bu konuda işlerinizde size katkı sağlayabileceğimi düşünüyorum. Tüm Adobe programlarını profesyonel olarak kullanıyorum.

İşleriniz ile ilgili fiyat almak için lütfen iletişime geçin.

E-posta:

Telefon: 0554 371 36 98
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Freelance Web Arayüz ve Grafik Tasarımcı - Türkiye GeneliFreelance Web Arayüz ve Grafik Tasarımcı - Türkiye GeneliFreelance Web Arayüz ve Grafik Tasarımcı - Türkiye GeneliFreelance Web Arayüz ve Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
DaNNyTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DaNNyTR

Grafiker / İzmir

Alt 11-03-2013 #3
İlan Günceldir..
Bu mesajdan alıntı yap