Freelance Web & Grafik Tasarım - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Web & Grafik Tasarım - Ankara ...

adige_saygin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adige_saygin

Grafiker / Ankara

Alt 30-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Freelance Web & Grafik Tasarım

Program/Seviye: Corel Draw / Çok İyi
Photoshop / Çok İyi
Flash / İyi
Dreamwaver / Çok İyi
ArtCam / Orta

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kendi işlettiğim firma için online satış yapıyorum onun için gerekli tüm web ve grafik çalışmaları bana aittir. Bütün gün bilgisayar başında olduğumdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Saygın Öztekinoğlu

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelance Web & Grafik Tasarım - AnkaraFreelance Web & Grafik Tasarım - AnkaraFreelance Web & Grafik Tasarım - AnkaraFreelance Web & Grafik Tasarım - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..