Freelance web işleri arıyorum. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance web işleri arıyorum. - Türkiye Geneli ...

reversion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reversion(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance web işleri arıyorum.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

İş deneyimi ve içeriği: Yaklaşık 7-8 yıllık tasarım deneyimim var. Başlarda grafik (baskı) sektöründe işlerimi sürdürüyordum fakat 2008'den sonraları web sektörüne devam ediyorum ve halen profesyonel olarak çalışmalar yapmaya devam ediyorum.

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kurumsal, Kampanya, flash web arayüz tasarımları, oyun arayüz tasarımı, banner, mailling, e-bülten, vs... gibi destek vereceğim freelance işler arıyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance web işleri arıyorum. - Türkiye Geneli - Freelance web işleri arıyorum. - Türkiye Geneli ya da Freelance web işleri arıyorum. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance web işleri arıyorum. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

reversion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reversion(34)

Grafiker / İstanbul

Freelance Web Tasarımı - İstanbul

Alt 12-02-2012 #3
Freelance Web Tasarımı

Aranan Şehir: İstanbul

İş deneyimi ve içeriği: Yaklaşık 10 yıldır sektör içerisinde baskı işleri de dahil çeşitli projelerde görev aldım... 2008 yılından beri de profesyonel olarak interactive tasarım işleri yapıyorum.

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kurumsal, Kampanya, flash web arayüz tasarımları, oyun arayüz tasarımı, banner, mailling, e-bülten, vs... gibi destek vereceğim freelance işler arıyorum.

E-posta: *********