Freelance web sitesi, grafik tasarım ve after effects

Sonuçlanan İlanlar - Freelance web sitesi, grafik tasarım ve after effects Sponsorlu Bağlantılar İstanbul'da oturuyorum, uzun yıllardır ajansta çalışmanın verdiği tecrübe ile profesyonel olarak web sitesi, grafik tasarım ve after effects çalışmaları yapabilirim. Ayrıca yine profesyonel bir grup arkadaşımla birlikte DPS ...

tasarim2007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarim2007

Grafiker / İstanbul

Alt 10-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul'da oturuyorum, uzun yıllardır ajansta çalışmanın verdiği tecrübe ile profesyonel olarak web sitesi, grafik tasarım ve after effects çalışmaları yapabilirim. Ayrıca yine profesyonel bir grup arkadaşımla birlikte DPS ya da Sony Vegas kullanarak tanıtım filmi hazırlayabilirim. İlgilenenler ********* adresinden bana ulaşabilir ve talep halinde portfoliomu inceleyebilirler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Gizli CV isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gizli CV

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-08-2010 #3
Size bir mail gönderdik.
Saygılarımızla.
doktorenkin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doktorenkin

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2011 #4
merhabalar 2 adet web sitesi ihtiyacımız var bu konuda bize yardımcı olacak anlaşabileceğimiz işine özen gösteren ve verdiği sözde duran bir arkadaş arıyoruz ilgilenirseniz ********* adresine lütfen varsa referans ve cv nizi ulaştırınız
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #5
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.

Tags
after effects, dps, film, grafik, web