Freelance Web Tasarım + Grafik Animasyon

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Web Tasarım + Grafik Animasyon Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Ben Alp EVREN freelance çalışıyorum, web tasarım konusunda deneyime sahibim. Tamamen arzu edilen tasarım,animasyon,kartvizit vb. işleri yapabilecek düzeydeyim. Bunların yanında dünya standartları arasında yer alan "CSS" ve ...

aevren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aevren

Webmaster / Yalova

Dosya19

Alt 02-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Ben Alp EVREN freelance çalışıyorum, web tasarım konusunda deneyime sahibim. Tamamen arzu edilen tasarım,animasyon,kartvizit vb. işleri yapabilecek düzeydeyim. Bunların yanında dünya standartları arasında yer alan "CSS" ve "XHTML" uyumluluğunu sağlayabilirim.

Hangi Programları Biliyorum;

-Adobe Dreamweaver CS4
-Adobe Flash CS4 Professional
-Adobe Photoshop CS4

Neler Yapabilirim;
-Kişisel Tasarımlar
-Flash Siteleri
-Kartvizit Tasarımı
-Uluslararası Standartlar (CSS ve XHTML uyumluluğu)
-Google SEO desteğinide sağlayabilirim.

--------------------------------------------------------------------------

GSM : 0541 - 73 73 420
MSN : *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Tags
animasyon, grafik, kartvizit, katalog, web tasarım