Freelance Web Tasarım İşleriniz - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Web Tasarım İşleriniz - Türkiye Geneli ...

Salamander isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Salamander

Webmaster / Ankara

Alt 11-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Web Tasarım İşleriniz

Program/Seviye: Photoshop: Orta
Html : İyi
Css : İyi
Php - Mysql : İyi
Javascript-jQuery : İyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Portfolyomda sadece bir site var. İsteyen arkadaşlara adresi mail yoluyla bildirebilirim.

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar bir süredir web tasarımla ilgileniyorum. Portfolyo oluşturmak için site hazırlamak istiyorum. Çok vaktimi almayacak, kısa sürede hazır hale gelecek, tasarım işlerinizi, fiyat konusuna takılmadan halletmek isterim. Hem bana referans olur hem de sizin işleriniz halledilmiş olur.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Web Tasarım İşleriniz - Türkiye Geneli - Freelance Web Tasarım İşleriniz - Türkiye Geneli ya da Freelance Web Tasarım İşleriniz - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Web Tasarım İşleriniz - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Salamander isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Salamander

Webmaster / Ankara

Alt 25-06-2012 #3
İlan geçerliliğini yitirmiştir.