Freelance Web Tasarımcı Aranıyor!

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Web Tasarımcı Aranıyor! Sponsorlu Bağlantılar Merhaba. Yapılacak iş; Sadece Photoshop'da site tasarlamak. Tercihen tasarlanan psd'nin HTML olarak teslim edilmesi eğer html olarak dökümde iyi değilse o işi biz de yapabiliriz. Herhangi bir programlama ...

selcuksahin21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuksahin21

Webmaster / İstanbul

Dosya19

Alt 30-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba.

Yapılacak iş;
Sadece Photoshop'da site tasarlamak.
Tercihen tasarlanan psd'nin HTML olarak teslim edilmesi eğer html olarak dökümde iyi değilse o işi biz de yapabiliriz.

Herhangi bir programlama dili bilmesine gerek yok. HTML bilmesi yeterli bilmiyorsa da sorun yok.

Bizim yerimiz Şirinevler'de olurda Freelance çalışacak arkadaşı görmek ister diye yazıyorum. Belki normal olarak da çalışmaya karar verebiliriz.

Kesinlikle referanslarınızı mail atınız. Freelance çalışacağınız için hakkınızda çok bilgi yazmanıza gerek yok ama referanslarınızı belirtiniz beğendiğimiz arkadaşlara döneceğiz. İletişim ve referanslarınızı bu adrese mail atınız: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

dnz33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dnz33

Grafiker / İstanbul

Alt 30-03-2010 #3
mail attım.. sizden bilgi bekliyorum...
msn: *********
Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2010 #4
Merhaba,

İlanınızla ilgileniyorum.

Msn : *********

Örnek tasarım : Freelance Web Tasarımcı Aranıyor!

Detaylı Referans Sayfası : http://www.grafikerler.net/freelance...ci-t79572.html
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2010 #5
İlanınızla İlgileniyoruz.

Merhabalar,

Four Tasarım ve Yazılım Ajansı Olarak ilanınız ile ilgilendiğimizi belirtmek isteriz.

Biz Kimiz

4 Kişilik grafik tasarımcı ve 1 yazılımcıdan oluşan profosyonel kadromuz ile müşterilerimizin istek ve arzularını sorunsuz bir şekilde yerine getirmeyi hedef haline getirmiş bir ekibiz.
Tasarımsal olarak hiç bir sıkıntı yaşamamakla birlikte yazılım konusunda kendini geliştirmiş üst düzeyde profosyonel bir kadroya sahibiz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Saygılarımızla.

eyyubtezcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eyyubtezcan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 23-04-2010 #6
Merhaba Teknik Lise web tasarım bölümü 11. sınıfta okumaktayım,
Destek sunabilirim
msn : *********
web: FreeLance WEB DESIGN STUDIO | Tel: ********* | e-mail: *********
DunyayaDokunun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DunyayaDokunun

Öğrenci (Diğer) / Yalova