Freelance Web Tasarımcı Aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Web Tasarımcı Aranıyor - Türkiye Geneli ...

cihanyuce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cihanyuce

Fotoğrafçı / Adana

Alt 27-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlanın geçerliliği bitmiştir.. Tasarımcı buldum teşekkrü ederim.

Freelance Web Tasarımcı Aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Tasarım ve kodlamayı yapabilecek, web sitesini başından sonuna eksiksiz teslim edebilecek birisini arıyorum.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yapılacak web sitesi fotoğraf portfolyosu üzerinedir, minimal bir tasarıma ihtiyacımız var. maillerinizi bekliyoruz.

İyi Çalışmalar.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelance Web Tasarımcı Aranıyor - Türkiye GeneliFreelance Web Tasarımcı Aranıyor - Türkiye GeneliFreelance Web Tasarımcı Aranıyor - Türkiye GeneliFreelance Web Tasarımcı Aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tyfnd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tyfnd

Webmaster / İstanbul

Alt 28-06-2013 #3
Mail gönderildi...
cihanyuce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cihanyuce

Fotoğrafçı / Adana

Alt 02-07-2013 #4
İlanın geçerliliği bitmiştir.. Tasarımcı buldum teşekkrü ederim.