Freelance Web Tasarımcısı arıyorum PHP, ASP, FLASH bilen - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Web Tasarımcısı arıyorum PHP, ASP, FLASH bilen - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance Web Tasarımcısı arıyorum PHP, ASP, FLASH bilen Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: İyi seviyede Photoshop, illustrator, Dreamweaver, PHP, ASP, Flash vs... Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full ...

bersavas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bersavas

Grafiker / İstanbul

ünlem

Alt 12-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Web Tasarımcısı arıyorum PHP, ASP, FLASH bilen

Program/Seviye: İyi seviyede
Photoshop, illustrator, Dreamweaver, PHP, ASP, Flash vs...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba Arkadaşlar
Ajans hizmeti verdiğim müşterilerime profesyonel düzeyde web sayfası tasarımı yapabilecek iş başı para ile çalışacak vizyonu açık isteneni anlayıp uygulayabilecek çalışma arkadaşı arıyorum. özellikle Kontrol panelli siteleri yapabilecek ve mümkünse database içeren web sayfaları hazırlayabilmesi gerekmektedir. Kendini geliştirmeye çalışan veya programlara hakim olmayan bunu yapmayı bilmiyorum diyecekseniz hem benim hemde kendi vaktinizi harcamayınız.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Freelance Web Tasarımcısı arıyorum PHP, ASP, FLASH bilen - Türkiye Geneli veya Freelance Web Tasarımcısı arıyorum PHP, ASP, FLASH bilen - Türkiye Genelisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

deliler2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deliler2

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-09-2010 #3
merhaba bora bey ben ufuk mail attım konuşmamızdan sonra bilginize. teşekkürler iyi çalışmalar

Tags
flash, freelance